https://sesjewellery.com/wp-content/themes/bosa/assets/images/preloader1.gif

O marce SES JEWELLERY

 

SES JEWELLERY – BIŻUTERIA HARMONII


 

Marka SES Jewellery powstała z intencją podarowanie Tobie harmonii, spokoju, poczucia zaopiekowania i wsparcia. To ręcznie tworzona biżuteria z przesłaniem dedykowanym Tobie- to biżuteria harmonii. Zapragnęłam podzielić się z Tobą jej energią, gdyż z własnego doświadczenia – pomaga mi ona osiągać cele, dążyć do spokoju i wewnętrznej równowagi.  

SES – czyli w języku arabskim sześć – to liczba, której znaczeniem jest równowaga, harmonia, miłość i prawda. Symbolizuje ona natchnienie i pomysły pojawiające się w naszym umyśle w chwilach relaksu, odprężenia i wewnętrznej harmonii.

W skupieniu na pragnieniach kobiet – tworzę bransoletki intencyjne oraz relaksacyjne naszyjniki Szept Anioła. Przesłaniem obu tych form jest podarowanie Tobie harmonii, spokoju, poczucia zaopiekowania i wsparcia. Jest to możliwe dzięki przekazaniu energii kamieni ( stosowanych w bransoletkach i naszyjnikach) jak i uspakajającej wibracji dźwięku dzwoneczka zastosowanego w naszyjnikach.  

 


   

 

BRANSOLETKI INTENCYJNE

Bransoletki intencyjne wykonane są z kamieni szlachetnych i półszlachetnych. Intencja zakodowana w kodzie Mors’a jest przeniesiona w postaci kamieni na bransoletkę. Każdy kamień i kryształ ma specyficzne właściwości, które dobieram specjalnie do danej intencji. Dzięki temu moc wibracji kamieni i intencji potęgują się.

Kamienie mają w sobie niezwykłą moc natury. Zarówno kamienie szlachetne jak i minerały gromadzą, przechowują i przekazują energię przywracając równowagę ciału i duszy. Ich wibracje oczyszczają umysł, ciało i przestrzeń wokół nas wyzwalając od negatywnych przekonań, przywracając harmonię, poczucie ulgi, potęgując nasze możliwości w dążeniu do zdrowia, celu, zmianach, kreatywności. 

 

RELAKSACYJNE NASZYJNIKI SZEPT ANIOŁA

Szepty Anioła to melodyjnie dzwoniące naszyjniki zwane też Dzwonkami Anioła lub Bolą. Ich delikatny dźwięk działa relaksująco, dlatego też noszone są przez kobiety praktykujące medytację, pragnące wewnętrznego poczucia spokoju, harmonii, które do swojej codzienności chciałyby wnieść nutę mistycyzmu. Ze względu na swoja tradycję –  Szept Anioła jest przeznaczony również dla kobiet w ciąży oraz tych pragnących zajść w ciążę.

Każdy projekt jest starannie wykonany ręcznie, spersonalizowany, dzięki czemu masz pewność, że jest to ponadczasowy produkt indywidualnie wykończony, nasycony Twoją intencją, tradycją, miłością.  Wykorzystuję materiały najwyższej jakości – srebro, srebro złocone oraz kamienie, które dobieram w skupieniu na Twojej intencji. W projektach indywidualnych dobieram również kamienie anielskie dedykowane danej osobie. 

Tworzę Szepty Anioła z przeświadczenie, że:

  1. Każda z nas zasługuje na spokój 

Szept Anioła to ukorzeniona tradycja osiągania wewnętrznego spokoju dzięki dźwiękowi dzwoneczka wydobywającemu się z wnętrza kuli. Dźwięk kuli oddziałuje na organizm podobnie jak muzyka relaksacyjna. Delikatnie obracana kula zawieszona na łańcuszku wydaje harmonijny krystaliczny dźwięk, który od setek lat koi kobiety. 

Szept Anioła noszony w ciąży jako długi naszyjnik na brzuchu, wibruje harmonijnym dźwiękiem gdy porusza się na ciążowym brzuchu mamy. Wprowadza w stan relaksu i odprężenia nie tylko kobietę ale również swymi delikatnymi wibracjami uspokaja dziecko w łonie matki. Maleństwo już od 20 tygodnia ciąży słyszy i reaguje na dźwięki, poznaje bicie serca mamy i dźwięk dzwoneczka, który jest dla niego źródłem spokoju. 

Po urodzeniu dziecka mamy nadal noszą bole jako naszyjnik macierzyństwa, aby bawić się lub uspokajać swoje dziecko, zwłaszcza podczas karmienia piersią lub by je zrelaksować przed snem.

Dzieci rozpoznają ten harmonijny dźwięk, który kojarzy im się z ciepłem i obecnością mamy.

W późniejszym życiu naszyjnik z Szeptem Anioła jest przekazywany dziecku do noszenia jako przypomnienie o miłości i wyjątkowej więzi stworzonej między nim a mamą.

 

  1. Każda z nas zasługuje na poczucie bezpieczeństwa i bycia zaopiekowaną

Każda z nas pragnie troszczyć się – najczęściej w pierwszej kolejności o rodzinę a potem o siebie. W codziennym zabieganiu, obowiązkach, relacjach możemy poczuć się zmęczone, czasem zagubione, zadać pytanie – czy podjęłam słuszną decyzję, czy dobrze zrobiłam, jak rozwiązać dany problem.  

Rolą nas kobiet jest również dawanie nowego życia, które jest bogatym i wyjątkowym doświadczeniem. Styl życia w trakcie ciąży, stan emocjonalny i duchowy bezpośrednio wpływają na dziecko rosnące w łonie mamy. W tym pięknym stanie zdarzyć się może, że w pędzie dnia codziennego zapomnisz o sobie, będziesz mieć różne wątpliwości, niepokoje.

Bez znaczenia – czy jesteś w stanie błogosławionym czy nie  –  delikatne wibracje naszyjnika wprowadzą Cię w lepsze samopoczucie, przypominając Ci, że nie jesteś sama ze swoimi lękami, wątpliwościami, problemami, że są wokół opiekuńcze anioły. Melodyjny dźwięk dzwoneczka da subtelne przypomnienie aby zwolnić i znaleźć miejsce w tym momencie dla siebie czy też dla siebie i dziecka.

Legenda mówi, że subtelny wibrujący dźwięk naszyjnika ma magiczną moc przywoływania Twoich opiekuńczych aniołów  ( oraz dziecka jeśli jesteś w stanie błogosławionym), aby zapewnić Tobie ochronę, komfort i wsparcie przez całe życie.

Ta legenda starożytnych Majów głosi, że elfy zmuszone do ucieczki ze swojego lasu – dostały od aniołów dzwonki – jako symbol ochrony.  Aniołowie wyjaśnili elfom, że gdy będą w niebezpieczeństwie, zaniepokojeni lub będą potrzebować ochrony, mogą potrząsnąć wisiorkami, a aniołowie pojawią się natychmiast, aby je uchronić. Tak też się stało.

W nawiązaniu do tej legendy Indianie stworzyli dzwoniący naszyjnik, który pierwotnie noszony był przez Indianki w ciąży do ochrony siebie i dziecka w swoim łonie, przywoływania swoich opiekuńczych aniołów. 

Z tak niesamowitym sentymentem i znaczeniem łatwo zrozumieć, jak taka biżuteria stała się tradycją  zakorzenioną w starożytnych kulturach przekazywaną przez pokolenia w Meksyku, Indonezji, Tajlandii, Indiach czy Chinach. 

Dziś ja pragnę ożywić dawną tradycję anielskiego dzwoneczka kreując biżuterię przynoszącą spokój i harmonię w życiu współczesnych kobiet, nie tylko matek.  

 

  1. Każda z nas zasługuje na głęboki relaks jak przy medytacji 

Subtelny, kojący dźwięk Szeptu Anioła cudownie rezonował ze mną, kiedy moja córka wybrała mnie na swoją rodzicielkę. Teraz, nie będąc już w ciąży – codziennie otulam się jego dźwiękiem kiedy tylko poczuję chęć odprężenia, wyciszenia, pobycia samej ze sobą – z tą tylko różnicą, że teraz dzwoneczek delikatnie uderza o splot słoneczny a nie o ciążowy brzuszek 😊. A córka – bawi się bolą jednocześnie wyciszając się. 

Będąc w stanie relaksu pozwalamy usłyszeć swój wewnętrzny głos, czujemy swoją wewnętrzną siłę, mijają lęki, znajdujemy wyjście z trudnych sytuacji.

Dziś pragnę dzielić się z Tobą tym wspaniałym skarbem tak mało jeszcze znanym wśród Europejek, a który mnie odnalazł. Nie mogę go zostawić tylko dla siebie. Czuje się w obowiązku dania Ci możliwości poznania relaksującej wibracji Szeptu Anioła.

 

  1. Każda z nas zasługuję na poczucie harmonii pomiędzy Ciałem, Umysłem i Duszą

Zgodnie z fundamentalnymi zasadami wschodniej medycyny dusza i ciało są jednością. Kiedy przepływ energii między nimi, pomiędzy czakrami zostanie zaburzony, dochodzi do chorób i dyskomfortu na tle emocjonalnym czy duchowym. Kamienie – zarówno minerały jak i kamienie szlachetne –  przywracają jej właściwy obieg. Są zdolne do gromadzenia, przechowywania oraz przekazywania energii  przywracając równowagę energetyczną. Biżuteria SES wspiera harmonizację tej energii poprzez zastosowanie kamieni i kojącego dźwięku Szeptu Anioła.

 

  1. Każda z nas ma wewnętrzną moc do spełniania swoich marzeń

Kobiety poprzez swoją wielozadaniowość potrzebują relaksu, by zregenerować siły, utrzymać radość z tworzenia, spełniać marzenia.  Zarówno kamienie jaki i Dzwonek Anioła stosowane w biżuterii SES wspierają wewnętrzną moc kobiet do transformacji i realizacji marzeń.  Energia kamieni pomaga w dążeniu do różnych celów, poprawia nastrój, wzmacnia też określone cechy. Szept Anioła wspiera wejście w stan relaksu jak podczas medytacji. Relaks zapewnia większy spokój, kreatywność, lepsze radzenie sobie z problemami a dzięki temu spełnianie marzeń  i realizacja wyzwań stają się zdecydowanie lżejsze. 

 

Życzę Tobie pięknej życiowej drogi, pełnej miłości, wewnętrznego spokoju i harmonii

Agnieszka z SES Jewellery